Miestnosti

Miestnosti

v čajovni

Rezervácia miest je jednoduchá - stačí zavolať.

Brečtanové

Posedenie

V čajovni Čavango je „Brečtanové posedenie“ miestnosť s najväčším súkromím, zložená z dvoch pódií s pohodlným sedením na vankúšoch. Ideálne ak si chcete v súkromí pokecať a nenechať sa ničím rušiť. Ťahajúci brečtan čiastočne zakrývajúci okno dáva príjemný tieň.

Pre 10 hostí

Slnečná

miestnosť

Zo Slnečnej miestnosti máte najlepší výhľad na pracujúcich čajmenov, na dvor a na príchod nových hostí. Budete mať všetko pod kontrolou a neobíde vás žiadny prichádzajúci hosť. Tu sa nestratíte – iba ak v našich tajomných mandalách, ktoré visia na stenách. Ak sa budete chcieť intelektuálne schovať, na blízku máte policu plnú kníh.

Pre 16 hostí

Zážitková

miestnosť

Veľké stoly vám umožnia hrať stolové hry s väčšou skupinou vašich kamošov. Na obrovskom pódiu máte parádny výhľad na dvor a môžete sa kreatívne vyžiť v akomkoľvek smere, či už hudobnom, literárnom, vedeckom, užiť niektorý z našich nečakaných filmových večerov alebo cestovateľských dobrodružných prednášok. Alebo sa len jednoducho vystrieť.

Pre 22 hostí

Terasa

Čavango

V príjemnom tieni Terasy máte výhľad na pasáž a príchod nových hostí.

Pre 10 hostí

Súkromné akcie

Pre súkromné akcie nás prosím kontaktujte na cajovna@cavango.sk alebo osobne priamo v čajovni.

Rezervujte si miesto telefonicky

Nič vám nepreruší plány na príjemný večer, keď máte rezervované miesto. Rezervácia je jednoduchá – zavolajte nám prosím na 0908 523 869 počas otváracích hodín od utorka do nedele, napíšte email alebo nás kontaktujte cez facebook (najlepšie deň vopred).

 

Čaj na účet podniku

Každú sobotu ponúkame skupinám 6 a viac osôb, ktorí si rezervujú miesto, 6. kanvičku čaju zadarmo.
Zavolajte nám prosím na 0908 523 869 pre viac info.