Podujatia

Podujatia

Najbližšie podujatia Kalendár Archív
júl
8
St 18:00
kambo-rape-sananga-medicina-prales-dusan-maget-cajovna-cavango-kosice

Kambo, Rapé a Sananga – medicíny z pralesa

Diskusná čajovňa

Rozprávanie o medicínach z pralesa s certifikovaným Kambo praktikantom Dušanom Magetom. Vstupné: dobrovoľné

 
júl
18
So 17:00
barefoot-workshop-cajovna-cavango-kosice-remeslo-obuv-sandale-2020jul

Workshop: Barefoot – vyrob si vlastnú letnú obuv

Remeselná čajovňa

Počuli ste už o BAREFOOT? Chôdza na boso je pre človeka najprirodzenejšia. Zabezpečuje správne držanie tela a rovnováhu. Klasická obuv síce chráni naše chodidlá prez zraneniami, no zároveň uväznila naše chodidlá. Stratili sme tak kontakt s terénom, po ktorom sa pohybujeme a chôdza sa stáva neprirodzenou. Barefoot chráni Vaše nohy a zároveň máte pocit pohybu…

 
ČAVANGO použije informácie, ktoré poskytnete v tomto formulári, aby sme boli v kontakte s vami a aby sme vám poskytli informácie o udalostiach a novinkách.


Svoje rozhodnutie môžete kedykoľvek zmeniť kliknutím na odkaz na zrušenie odberu v zápätí ľubovoľného e-mailu, ktorý obdržíte od nás, alebo kontaktovaním na cajovna@cavango.sk. Vaše informácie budeme rešpektovať. Viac informácií o našich postupoch ochrany osobných údajov nájdete na našej webovej stránke. Kliknutím nižšie vyjadrujete súhlas s tým, že Vaše údaje môžeme spracovať v súlade s týmito podmienkami.

We use Mailchimp as our marketing platform. By clicking below to subscribe, you acknowledge that your information will be transferred to Mailchimp for processing. Learn more about Mailchimp’s privacy practices here.