fbpx
Podujatia

Podujatia

Najbližšie podujatia Kalendár Archív
sep
18
So 18:00
na-bicykli-balaton-stanislav-tomek-cestovatelska-prednaska-cavango-cajovna

Na bicykloch k Balatonu

Cestovateľská čajovňa

Dobrodružná cesta otca a syna na bicykloch k jazeru Balaton a okolo neho, uskutočnená v júni 2021. Skúsený dobrodružný cestovateľ Stanislav vám porozpráva s fotoprezentáciou ako priblíži svojmu otcovi svoj spôsob cestovania, aby porozumel jeho vášni a objavil to čaro, ktoré v sebe takéto cestovanie ukrýva. Výlet s obyčajnými bicyklami počas 7 dní, spanie a…

 
sep
23
Št 19:00
igrici-na-koberci-andrej-klobusnik-cavango-cajovna-kosice-svetozar-somsak

Igrici na koberci #25: Andrej Klobušník

Hudobná čajovňa

Andreja som spoznal niekedy v lete 2020 na podujatí s názvom Súladenie v Ekocentre SOSNA. Hrou na fujaru doprevádzal Samča, bol to taký underground rezaný alternatívou a augustovýn slnkom. O rok neskôr na rovnakom podujatí už slamoval ako účinkujúci a jeho druhý slam bola 30-ročná vojna performovaná ako hokejový zápas. Andrej je vyštudovaný historik. Mal…

 
ČAVANGO použije informácie, ktoré poskytnete v tomto formulári, aby sme boli v kontakte s vami a aby sme vám poskytli informácie o udalostiach a novinkách.


Svoje rozhodnutie môžete kedykoľvek zmeniť kliknutím na odkaz na zrušenie odberu v zápätí ľubovoľného e-mailu, ktorý obdržíte od nás, alebo kontaktovaním na cajovna@cavango.sk. Vaše informácie budeme rešpektovať. Viac informácií o našich postupoch ochrany osobných údajov nájdete na našej webovej stránke. Kliknutím nižšie vyjadrujete súhlas s tým, že Vaše údaje môžeme spracovať v súlade s týmito podmienkami.

We use Mailchimp as our marketing platform. By clicking below to subscribe, you acknowledge that your information will be transferred to Mailchimp for processing. Learn more about Mailchimp’s privacy practices here.