Podujatia

Podujatia

Najbližšie podujatia Kalendár Archív
jún
11
Št 18:00
beseda-sloboda-lukas-cech-ivana-csomosova-cajovna-cavango-maj

Beseda: Sloboda – je možné mať priveľa?

Diskusná čajovňa

Koľko slobody je dostatok a koľko je už zbytočný luxus? Je možné dosiahnuť absolútnu slobodu? Ako si najlepšie stanoviť slobodu ako cieľ? Čo nám ako slobodu prezentuje svet a médiá? Môže mať sloboda viac podôb? Na dobrú filozofickú debatu sa teší moderátor Lukáš Čech (Po svete po svojom, Sensimism), a hosť Ivana Csomosová – Prešovčanka…

 
ČAVANGO použije informácie, ktoré poskytnete v tomto formulári, aby sme boli v kontakte s vami a aby sme vám poskytli informácie o udalostiach a novinkách.


Svoje rozhodnutie môžete kedykoľvek zmeniť kliknutím na odkaz na zrušenie odberu v zápätí ľubovoľného e-mailu, ktorý obdržíte od nás, alebo kontaktovaním na cajovna@cavango.sk. Vaše informácie budeme rešpektovať. Viac informácií o našich postupoch ochrany osobných údajov nájdete na našej webovej stránke. Kliknutím nižšie vyjadrujete súhlas s tým, že Vaše údaje môžeme spracovať v súlade s týmito podmienkami.

We use Mailchimp as our marketing platform. By clicking below to subscribe, you acknowledge that your information will be transferred to Mailchimp for processing. Learn more about Mailchimp’s privacy practices here.