Prednáška: Rozhovory o regresnej terapii

Podujatia

Podujatia a akcie v čajovni ČAVANGO

Prednáška: Rozhovory o regresnej terapii

Kedy: 12. decembra 2018 o 18:30
Kde: Čajovňa ČAVANGO, Hlavná 20, Košice

Milí priatelia,
srdečne vás pozývame na Rozhovory o regresnej terapii s terapeutmi Richardom Széplakim a Silviou Volanskou. Regresná terapia je hlbinná metóda, ktorou hľadáme korene problému v minulosti. Regresnou terapiou môžeme spracovať rôzne problémy.

Dozviete sa:
– o hĺbke ľudskej psychiky
– o príčinách problémov
– o príbehoch z praxe
a ďalšie zaujímavé informácie.

Ak Vás čokoľvek k tejto téme zaujíma, radi Vám na vaše otázky odpovieme priamo na mieste. Tešíme sa na Vás.

Rozhovormi o regresnej terapii vás budú sprevádzať:

Richard Széplaki:
Dvojročný výcvik regresnej terapie u Patrika Bálinta (http://www.regresnaterapia.sk/) som absolvoval v rokoch 2016 – 2017. Témy okolo regresnej terapie ma zaujímali už počas strednej školy. Stále som po nejakom čase narazil na článok, knihu, zmienku, poznámku. Na kurz som sa prihlásil, aby som regresku viac spoznal. Zistil som, že ma baví sprevádzať klienta pri spájaní nitiek medzi minulosťou a prítomnosťou. Terapiami pomáham nie len svojim klientom, ale sám si rozširujem poznanie o tomto vesmíre, v ktorom žijeme.

Silvia Volanská:
V rokoch 2014 – 2015 som absolvovala výcvik regresnej terapie pod vedením lektora Patrika Balinta. Na výcvik som sa prihlásila až po mojej osobnej skúsenosti s terapiou. Dosť mi po nej odľahlo a tak som o tejto úžasnej metóde zatúžila vedieť viac. Regresná terapia pre mňa predstavuje účinný spôsob ako pohnúť s problémami, ktoré nás trápia. Odhalenie a uvedomenie si hlbších súvislostí, ktoré zostávali skryté je nesmierne obohacujúce a prispieva k väčšiemu pocitu zdravia na tele aj na duchu.

Kontakt: https://www.facebook.com/RegreskaKosice/
Silvia Volanská – 0940 303 423 alebo volanska.silvia@gmail.com
Richard Széplaki – 0908 360 560 alebo rixao@yahoo.com

Tešíme sa na stretnutie s vami:).