Podujatia

Podujatia

Podujatia a akcie v čajovni ČAVANGO

  feb
  12
  Ut 14:00
  vernisaz-architektonicky-detail-dizajn-graficky-priestorovy-postupimska-cavango-cajovna-kosice

  Výstava študentských fotografií – architektonický detail

  Umelecká čajovňa

  Čajovňa Čavango a SSOŠ Postupimská vás pozýva na Vernisáž výstavy študentských fotografií Architektonický detail. Vystavovať budú študenti odboru Grafický a priestorový dizajn, ktorý je zameraný na tvorbu vizuálnych efektov, organické navrhovanie, rendering, webdizajn, fotografický dizajn, 3D navrhovanie a tlač, postprodukčná úprava, interiérový a produktový dizajn. Čaká vás aj „live music student-teacher jam session“. Vernisáž: 12.…

  mar
  7
  Št 18:00
  Festival ProTibet 2019

  Festival ProTibet: Kauza Tibet

  Filmová čajovňa

  Čavango vás pozýva na premietanie filmu KAUZA TIBET /film, prednáška

  Vzácny hosť, riaditeľka neziskovej nadácie Most, o.p.s. predstaví projekty na pomoc Tibeťanom v exile, s exkluzívními fotografiami z tibetských škôl, kláštorov a zo života nomádov. Pripojíte sa a pomôžete deťom alebo kočovným rodinám?

  Uvedie tiež dokumenty, ktoré s podporou dobrovoľníkov v ČR natočila nadácia Most: KAUZA TIBET (2019, 20 min.) a ROZHOVOR S LOBSANGEM SANGAYEM (ČR / 2018 / 17 min. ) Dokument pojednáva o návšteve premiéra tibetskej exilovej vlády v ČR a o 60. výročí povstania v Lhase a o známom proroctve. Dožije sa Jeho Svätosť Dalajláma slobodného Tibetu?

  Doporučené vstupné na podujatie: 3 €