Rodinné konštelácie a Pohyby Duše

Podujatia

Podujatia a akcie v čajovni ČAVANGO

Rodinné konštelácie a Pohyby Duše

Kedy: 19. októbra 2019 o 18:30
Kde: Čajovňa ČAVANGO, Hlavná 20, Košice

Večerné stretnutie a individuálne terapie

Systemické konštelácie a Pohyby duše nám umožňujú odkryť skryté obsahy nevedomia, dostať sa tak k vlastnej životnej energii a tu opäť prijať do svojho života.

Motiváciou k absolvovaniu terapie môže byť uvedomenie si vlastnej problematickej situácie – nefunkčné vzťahy, finančné alebo zdravotnej problémy, závislosti, neschopnosť zmeny … alebo tiež silný pozitívny Zámer – vôľa pohnúť sa vpred, (seba)vedomie,navrátenie sa k vlastnej citlivosti, život v súlade s vnútornou pravdou..

V konštelácii máme možnosť vidieť role, ktoré hráme a ktoré už nášmu životu neslúžia, alebo naopak nás brzdia a škodia nám a druhým. Môžeme sa naučiť ako z týchto vzorcov a návykov vystúpiť a začať svoj život tvoriť vedome, teda slobodne a zodpovedne, v súlade s vnútornou pravdou.

Táto prednáška je vhodná pre ľudí, ktorí s touto technikou nemajú žiadne skúsenosti aj pre skúsenejších účastníkov. Bude prebiehať teoreticky aj prakticky. Je dobrým spôsobom ako sa zoznámiť s technikou aj so sprievodcom pokiaľ o terapii uvažujete.

Stretnutím bude sprevádzať Eva Babiaková, ktorá pracuje s ľuďmi, poskytuje individuálne terapie a vedie semináre zamerané na rodinné konštelácie, šamanské techniky, prácu s telom a energiou.

Vstupné: 9€

Prihláste sa

už ostáva iba 25 voľných miest!
Keep this field blank:
Meno*:
Povinné pole
Priezvisko*:
Povinné pole
E-Mail*:
Povinné pole
Miesta*: