Ponuka

Naša

Ponuka

Náš čajový tím pripravuje pre vás čaje z tých najlepších sezónnych čajov. Čaje často obmieňame a dopĺňame, aby ste mali možnosť ochutnať čo najširšie spektrum čajov v čo najvyššej kvalite. Špeciálne čaje, sezónne a produkované v limitovaných množstvách nájdete napísané na špeciálnom ponukovom liste alebo vás o nich poinformujú priamo naši čajovníci.

Vzhľadom k druhu, zberu, spôsobu spracovania a kvalite, má každý čaj najvhodnejšiu prípravu, pri ktorej najviac vynikne jeho potenciál a poskytne vašim chuťovým pohárikom i čuchovým bunkám najväčší pôžitok. Viacnálevové čaje podávame v konvičke alebo čongu s dostatočným množstvom horúcej vody. Prvý nálev vám pomôže pripraviť čajmen, ďalšie nálevy (po vysvetlení) si pripravujete sami. Je to najlepší spôsob, ako sa dôkladne zoznámiť s čajom. Čaje vhodné na jeden nálev vám pripraví čajový personál.

 

 

Biele a Zelené čaje

Biele a Zelené čaje

 

Oolongy

Oolongy

Čierne čaje

Čierne čaje

Rastlinné „čaje“ sveta

Rastlinné „čaje“ sveta

Pochutiny

Pochutiny

Čaj na náš účet

Každú sobotu dostane partia 6 a viac ľudí, ktorý si spravia rezerváciu, akýkoľvek čaj na náš účet. Pre rezerváciu alebo viac info volajte náš tím na 0908 523 869.